Yhteystiedot

Ota meihin yhteyttä missä vain asiassa - haluamme kuulla sinusta!

Open Doors toimii yli 70 maassa. Kaikki toimintamme on täysin lahjoitusvaroin kustannettua.

Kysy meiltä mitä vain tai anna palautetta toiminnastamme. Olemme monipuolisesti tavoitettavissa eri kanavissa. Voit myös lähettää meille viestin yhteydenottolomakkeella.

Open Doors Finland ry

Y-tunnus: 2699301-2

Toiminnanjohtaja: Johanna Kultalahti, johannak@od.org (vanhempainvapaalla 19.2.2024 alkaen)
Johtaja – Ulkosuhteet: Miika Auvinen, miika@od.org

Toimistopäällikkö: Miia Eklund, miiae@od.org
Viestintäpäällikkö: Tommi Hakkari
Järjestökoordinaattori, vierailupyynnöt: Tiia Lemmetyinen, tiial@od.org
Toimistoassistentti: Rosa Tiainen, rosat@od.org

finland@od.org

+358 (0) 20 719 1140

PL 71, 02701 Kauniainen
Käyntiosoite: Helsingintie 10, Kauniainen

Rahankeräyslupa

Lupanumero: RA/2021/1249
Luvan saaja: Open Doors Finland ry
Myöntäjä: Poliisihallitus Arpajaishallinto
Lisätiedot: Avaa tästä